Średni koszt prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych http://kupicpigulki.pl/viagra/ najlepsze pigułki, aby schudnąć szybko dla kobiet
Home
Rozhovor s Milanem Bendou
Čtvrtek, 29 Listopad 2007 02:00
MilanPo delší odmlce jsme opět obnovili rubriku hráč měsíce a jejím novým přírůstkem je Milan Benda z Jeseníku. Tento mladý hráč se na MS v Orlandu dostal až do vysněného finále. Přikládáme taky video.

 

Ahoj Milane, můžeš se nám představit. Jak a kdy ses k tomu dostal?

Ahoj jmenuju se Milan Benda je mi 16 let a k hakisaku jsem se dostal před 2 a pul lety na škole kdy jsme si kopali s kamaradama s hakisakem o přestávkách. Začali prázdniny a já si s nemoh kopat protože byli moc daleko a tak jsem zacal dělat triky:) první video ktere jsem viděl tak byl Shred se Sunilem a málem mi vypadli oči z dulků:)

Hrál si před tím i jiný sport nebo pořád ješte hraješ? Co je pro tebe na footbagu tak okouzlující?

Kdysi jsem hrál i fotbal ale protože mě nebavilo střídat ve vesnickém klubu tak jsem to radši zabil:) Nyní jezdím na snowboardu a nestřídám:) Na footbagu se mi nejvíc líbí jak ten míček lítá kolem nohou a jakej je to strašnej freestyle můžeš si dělat co chceš:)

Tvůj oblíbený český a zahraniční hráč? Proč?

Český oblíbený hráč je Vašek a Honza (mistři) a zahraniční je bezpochyby Jorden a David ale na tom se mi nelíbí chovaní:( Jo a Tom Mosher šílenej punker.

Tento rok si byl na MS v USA, kdo tam na tebe zapůsobil z mladých a oldskool hráčů? Nějaká zajímavá historka?

V USA se mi moc líbilo levný lososy a naducaný hamběče:) Nejvíc se mi tam ale líbila ta komunita všeci byli milý a furt podávali ruce. Zajímavá historka: Vašek mi říkal jak poznám nymfomanku. Prej má velký oči a velkej předkus:) a nebo mi valil do hlavy jak když byl malej, tak obchodoval na burze:) punker Jinak nejlepší oldschooler je Peter Irish skáče jak baletka a vypadá to nádherně.

Jaký je tvůj oblíbený set a jaký je tvůj vysněný trik který si ješte nedal?

Můj oblíbený set je barraging, jenom ho musím ještě trošku vypilovat na flipside:( největší sen je asi nuclear gyro torque